دانلود فیلم هرشب تنهایی

اجتماعی و درام | 100

توضیحات فیلم

5/5 - (2 امتیاز)

هرشب تنهایی به‌کارگردانی رسول صدرعاملی در 12 سال پیش یعنی سال 1386 در گونه درام تولید شده است

موضوع: اجتماعی

کارگردان: رسول صدرعاملی

سال توليد: 1386

سال انتشار: 1387

زمان فيلم: 100 دقیقه

بازيگران فيلم هرشب تنهایی

حامد بهداد، لیلا حاتمی و مرجان قرجه …حامد بهداد به تازگی در اثاری چون دل و سد معبر نقش افرینی کرده است

خلاصه داستان

عطیه، نویسنده و مجری یک برنامه خانوادگی رادیوست. او هر روز به سوالات شنوندگان این برنامه پاسخ می دهد و به آنها توصیه میکند با همسرشان چگونه باشند تا زندگی زناشویی بهترین داشته باشند. عطیه به شهر مشهد آمده است، اما او درگیر مناسبات خود و همسرش است و مشکلی دارد که حل نشدنی است و…

فیلم هرشب تنهایی

نقد و بررسي فيلم هرشب تنهایی

برخلاف نگاه رایج در دسته بندی فیلم‌ها که هر فیلمی‌ در برداشت اول با توجه به داستان آن مورد توجه قرار می‌گیرد یا از همان اول کنار گذاشته می‌شود، هر شب تنهایی، از آن دست فیلم‌هایی است که با وجود انتخاب داستانی مذهبی، در حد فیلم‌های کلیشه‌یی و سفارشی باقی نمی‌ماند و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. حرف‌هایی که با ظرافت لابه لای داستان و دیالوگ‌ها تنیده شده اند، بدون اینکه مانیفست واضح و اغراق آمیزی از مذهب و معجزه ارائه دهند.

فیلم هرشب تنهایی

فیلم با رسیدن قطار به مشهد شروع می شود؛ رسیدن به ایستگاه زندگی از گذر زمان، و اینجا باید پیاده شوی و یک روز یا دو سه روز بمانی تا دوباره بر همان قطار سوار شوی و برگردی. تصویر عطیه (با بازی عالی لیلا حاتمی) بر پنجره قطار افتاده (نمای غیر موجود، تنها تصویر، محو، بین بودن و نبودن) و ما مردم و ایستگاه را در نمای واقعی می بینیم که جان دارند و دیگر تنها تصویر ماتی نیستند. شاید این برای شروع خیلی خوب است. نمی خواهی پیاده شوی؟ راننده تاکسی چقدر حرف می زند! و از اینجاست که عطیه به شغل گویندگی رادیوی خود بازمی گردد و او را با دیالوگ هایی بر فیلم می شنویم. می گوید: برخی برای پر کردن خلا های خود با دیگران صحبت می کنند.. چقدر بار روانشناسی فیلم قوی ست.

فیلم هرشب تنهایی

درباره کارگردان فيلم

صدر عاملی در سال ۱۳۳۳ در اصفهان متولد شد.

پدرش سید فخرالدین صدرعاملی، روحانی و از خاندان صدر عاملی بود. او که از از نزدیکان موسی صدر بودبه همراه خانواده به تهران مهاجرت کرد و پس از انقلاب مناصبی چون نماینده ولی فقیه و مسؤول عقیدتی سیاسی شهربانی تهران، نماینده ولی فقیه و مسؤول عقیدتی سیاسی آگاهی تهران، نماینده ولی فقیه و مسؤول عقیدتی سیاسی امور مالی ناجا را برعهده داشت و از اعضای جامعه روحانیت مبارز بود.

عکس هاي منتشر شده از فيلم  هرشب تنهایی

نظرات مردم پس از تجربه ي ديدن فيلم هرشب تنهایی

نیکان: وقتی دو تا بازیگر عالی مثل آقای بهداد و خانم حاتمی به هم میفتن نتیجه عالی میشه. البته فیلم نامه زیبا و کارگردانی خوب رو نباید نادیده گرفت

عرشیا: فیلم قشنگیه

مصطفی: عالی عالی عالی

اروین: حامد بهداد عالیه فقط، چقد خوب و جذابه اخه، مرسی ازت

مریم:، فیلمای بیشتری بزار از حامد بهداد

زهره: وای چقدررر منتظر بودم بزارینش مررررررررررررسی

امیر: حس و حال خیلی خوبی داره

دانلود رايگان فيلم

دانلود فيلم با کيفيت خوب 720 HD

دانلود فيلم با کيفيت خوب 480 HD

دیدگاه ها ( 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

x