لیست فیلم های کمدی ، طنز یا خنده دار زردفیلم که برای دانلود رایگان قرار داده شده است بهترین و کامل ترین لیست از فیلم های کمدی حساب می شود که برای کاربران قابل دانلود می باشد.

دانلود فیلم های کمدی

ژانر کمدی

به ظاهر هدف خنده و تفریح است اما در حقیقت مسائل جدی در پردهٔ شوخی نموده می‌شود. در این ژانر شخصیت قهرمانان و شکست‌هایشان بیشتر جنبهٔ شادی‌آور و عمدتاً سرگرمی دارد و معمولاً بیننده بدان توجه جدی نمی‌کند. تماشاگر از قبل می‌داند که فاجعهٔ بزرگی اتفاق نخواهد افتاد بلکه سیر حوادث در جهت کامرانی قهرمان یا قهرمانان است. یکی از ژانرهای فیلم است که در آن از طنز و شوخی استفاده شده است. اینگونه فیلم‌ها به استثنای سیاه معمولاً پایان خوشی دارند. این گونه قدیمی‌ترین گونه فیلم‌ها شناخته می‌شود. بر خلاف دیگر ژانرها تکیه بر بازیگران و ستارگان فیلم دارد. به این دلیل بسیاری از هنرمندان استندآپ این ژانر وارد صنعت فیلم‌سازی می‌شوند.

انواع فیلم های کمدی

1- خنده دار-عاشقانه

2- طنز

3 – رفتار

4 – سیاه

5 – فارس

تاریخچه ای بر فیلم های کمدی

فیلم کمدی جزو اولین گونه های سینمایی بود که شکل گرفت و به خوبی تداوم پیدا کرد.

در واقع فیلم سازان اولیه سینما ، بعد از آنکه در تجربه های اولیه شان ، فیلم های مستند و واقعی از زندگی مردم ارائه دادند ، در تجربه های بعدی به سراغ خنداندن مردم رفتند ، زیرا از طرفی نمایش های خنده دار در بین مردم بسیار پر طرفدار بود و ثانیا ، از آنجا که آنها به دنبال بازیگران تئاتر می رفتند تا در فیلم هایشان بازی کنند ، کمدین و شخصیت های خنده دار بین آنها بسیار بود. بسیاری از آنها از فیزیک مناسبی برخوردار نبودند ، برای مثال بسیار چاق بودند و یا بسیار کوتاه و یا. و همین ویژگی ها بود که آنها را به سمت اجرای نمایش های کمدی و بعدا فیلم های کمدی کشاند.

نحوه پیدا کردن فیلم کمدی از زردفیلم

برای پیدا کردن فیلم مورد نظرخود بهترین راه گشتن در این صفحه است اما اگر تعداد مطالب زیاد است و باعث خستگی شما می شود رفتن در صفجه ی بازیگران این ژانر را به شما توصیه میکنیم. همچنین از جستجوی سایت نیز میتوانید نام فیلم مورد نظر خود را جستجو کنید.