دانلود فیلم های انیمیشن دانلود همه ی فیلم های انیمیشن با بهترین کیفیت فول اچ دی 1080 و سرعت بالا به صورت رایگان و مستقیم – فیلم های این سبک ایرانی و خارجی جدید

انیمیشن

انیمیشن چیست؟

پویانمایی (به انگلیسی: Animation) نمایشِ تُند و پیوستهٔ تصاویری از اثرِ هنریِ دوبعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. حرکت روان تصاویرِ پویا در پویانمایی‌ها، ناشی از یک خطای دید است که به دلیل پدیدهٔ ماندگاری تصاویر پدید می‌آید.

کارتون

کلمه کارتون در اصل به دو چیز گفته میشه، یکی از اونها طراحی غیر رئالیتسی non-realistic و ترسیم یک موقعیت طنزآمیز و یا طراحی شخصیت های اغراق شده است. این مدل از کارتون معمولن توی روزنامه و مجله ها پیدا میشه و در فارسی معادلی که برای اون به کار میبریم کاریکاتور هست که خودش ریشه ایتالیایی داره.

تعریف دیگر انیمیشن

نام تکنیکی است که در آن هر فریم فیلم به صورت انفرادی چه به صورت یک گرافیک کامپیوتری یا عکاسی از یک تصویر و یا ایجاد تغییرات مکرر کوچک در یک واحد مدل (قسمت کلای میشن و استاپ موشن را ببینید) تولید و سپس فیلم‌برداری نتیجه توسط یک دوربین مخصوص انجام می‌پذیرد.

تاریخچه

امروزه اغلب تولیدکنندگان به دلیل صرفهٔ اقتصادی و امکانات روزافزون زنده نگاری رایانه‌ای، ترجیح می‌دهند از این ابزار استفاده نمایند. قواعد هنری این تکنیک، تفاوتی با دیگر تکنیک‌های سینما و انیمیشن ندارد. اما بیشتر مراحل تولید در رایانه انجام می‌گیرد. شیرشاه، شهر اشباح و سه قلوهای بلویل نمونه‌هایی از پویانمایی‌های سنتی، با کمک تکنولوژی کامپیوتری هستند.

بعد از مدتی شرکت والت دیزنی کارتون های زیبای 3بعدی کامل را به بازار عرضه کرد و در حال حاضر یکی از شرکت های بزرگ انیمیشن سازی 3بعدی در جهان به حساب می آید. در حال حاضر انیمیشن های 3بعدی و انیمیشن های تلفیقی طرفداران بسیاری پیدا کره است که شاید شما هم یکی از طرفداران این گونه سبک ها باشید.

قالب های مختلف انیمیشن

1- دو بعدی

2- سه بعدی (اجسام يا عروسکها و…)

3- تکنيک های تلفيقی (زنده انيميشن و…)

4- کامپيوتری

بهترین انیمیشن ها

ما خرس های کله فندقی

آستریکس Asterix

ماجراهای تن تن Adventures of Tin Tin

تام و جری Tom and Jerry

گارفیلد