دانلود قسمت ششم سریال پدرخوانده

+ منتشر شد |

توضیحات فیلم

4/5 - (1 امتیاز)

قسمت ششم پدرخوانده کامل و رایگان قسمت 6 پدرخوانده منتشر شد. سریال، مسابقه و رئالیتی شو پدرخوانده قمست ششم 6 بخش دیگری از بازیکنان جدید است عباس غزالی، علی صالحی ، فرزاد حسنی، بیژن بنفشه‌خواه، سید جواد هاشمی و باربد بابایی از بازیکنان جدید مسابقه است. گرداننده این سریال تا فصل آخر کامبیز دیرباز است. به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب دوشنبه‌ها توزیع می‌شود.

تهیه‌کنندگی و کارگردانی: سعید ابوطالب

زمان پخش سریال

سریال رئالیتی شو، از تاریخ 28 آذر 1401 شروع به پخش کرد و تاکنون پنج قسمت از آن منتشر شد. ساعت پخش مسابقه پدرخوانده هر دوشنبه ساعت 8 صبح از بستر زردفیلم است.

درباره بازی پدرخوانده

برنامه پدرخوانده از سعید ابوطالب درباره بازی مافیا است. داستان از این قرار است که 11 بازیکن در سریال حضور دارند که از هنرمندان و بازیگران معروف کشور هستند. 7 شهروند، 3 مافیا و یک فرد مستقل که باهم مسابقه مافیا را برگذار می‌کنند.

پایان دور سوم | قسمت ششم پدرخوانده

دور سوم رئالیتی شو با انجام دو بازی گروه سوم به پایان رسید. آن‌چه که در این دو بازی مشهود بود نزدیک شدن این رئالیتی شو به استانداردهای بازی جذاب «مافیا»ست. سعید ابوطالب با بهره‌گیری از تجربیاتی که در ساخت «شب‌های مافیا» داشت، به سراغ «پدر خوانده» آمد تا این‌بار قرائتی حرفه‌ای از بازی مافیا داشته باشد. حرفه‌ای‌ها بازی می‌کنند. پدرخوانده یک بازی طولانی و پر از تعلیق، با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند.

قسمت ششم سریال پدرخوانده

انتخاب بازیگران حرفه ای در کنار تیم حرفه ای

از آن‌جایی که «پدر خوانده» قرار بود به استاندارد‌های بازی مافیا نزدیک باشد، نیازمند شرکت‌کننده‌هایی بود که می‌بایست علاوه برتسلط بر قواعد و قوانین بازی، هوشمندی و زیرکی کافی هم برای انجام آن داشته باشند. بر همین اساس ابوطالب و گروهش تعدادی از برترین‌های شب‌های مافیا مثل «بهاره افشاری»، «مجید واشقانی»، «امیر علی نبویان» و… را دعوت به کار کرد و در کنار آن‌ها از چند چهره جدید از جمله «امیر حسین رستمی»،«شکیب شجره»، «باربد بابایی» هم بهره برد. پیشنهاد می شود از سریال مگه تموم عمر چندتا بهاره نیز دیدن کنید.

دانلود قسمت ششم پدرخوانده با لینک مستقیم

دانلود قسمت ششم با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت ششم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت ششم با کیفیت 720p

دانلود قسمت ششم با کیفیت 480p

*
شما می توانید برای دانلود تمامی قسمت های منتشر شده از سریال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پدرخوانده تمامی قمست ها

*

پخش آنلاین تریلر رسمی بخشی از سریال

دیدگاه ها ( 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

x