دانلود قسمت سی و نهم سریال جیران

+ منتشز شد |

توضیحات فیلم

لطفا به این فیلم امتیاز بدهید

قسمت سی و نهم جیران رایگان قسمت 39 سریال جیران با لینک مستقیم منتشر شد. سریال جیران قسمت سی و نهم 39 از تلگرام کامل و با کیفیت عالی قرار گرفت. سریال جیران حدود 39 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان جیران را یک اثر بزرگ، پربازیگر و با تعداد شخصیت‌های داستانی بسیار عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی سریال جیران باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بود.

تعداد قسمت ها: 45 اپیزود

کارگردان: حسن فتحی

بازیگران سریال

بهرام رادان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی‌ور، کتانه افشاری‌نژاد، ستاره پسیانی، سمیرا حسن‌پور، مهدی کوشکی، سیاوش چراغی‌پور، فاطمه مسعودی‌فر، علیرضا نیکخواه، محمد شیری

خلاصه داستان سریال

به کارگردانی حسن فتحی روز جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱ از فیلیمو پخش شد. هر چند در این قسمت شاهد نفوذ بیش از اندازه دار و دسته کفایت خاتون در میان عوام هستیم اما داستان جیران کم‌رنگ‌ترین داستان ماه گذشته بود. جیران سیاوش بالاخره به وصال رسید. او که در ماجرای عشق خدیجه تجریشی قافیه را به شاه ایران باخته بود این‌بار با نیرنگ‌های کفایت خاتون توانست به سارای گرجی برسد. دختری که از همان ابتدا هم به نظر می‌رسید دلباخته شجاعت و مردانگی سیاوش شد.

قسمت سی و نهم سریال جیران

دلیل افت محبوبیت در قسمت های اخیر

یکی از دلایل افت داستان در چند هفته گذشته و به‌خصوص در قسمت سی و هشتم سریال جیران دور شدن روایت از هسته مرکزی آن است. این موضوع به دلیل شاخ و برگ گسترده سریال در قصه‌های فرعی خلاصه می‌شود. توجه فیلمساز به موضوعات میانی و دور شدن از شخصیت اصلی سریال یعنی جیران باعث شده است حوصله تماشای داستان‌های فرعی برای مخاطب سخت باشد. به راستی جیران چه سرنوشتی در این سریال خواهد داشت؟ آیا باز هم به کاخ باز می‌گردد؟

قسمت سی و نهم سریال جیران

بررسی سریال تا قسمت سی و نهم جیران

«جیران» در قسمت اول دو فضا را به صورت موازی به نمایش می گذارد؛ مخاطبی که کوچک ترین آشنایی با درام داشته باشد به راحتی می تواند حدس بزند که قرار است چه اتفاقی بیوفتد.این را می توان در نظر گرفت که همواره فرم می تواند محتوا را به حد اعلا برساند. پس اگر پس از «شهرزاد» مثلث های عاشقانه رواج بیشتری پیدا کرد و گاها برخی آثار شابلونی از فرمول درام «شهرزاد» بودند؛ شخص حسن فتحی باید در اثر تازه اش، پیچیدگی و اتفاق تازه ای را در شکل گیری یک داستان عاشقانه رقم بزند.

دانلود قسمت سی و نهم جیران

دانلود قسمت سی و نهم با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت سی و نهم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت سی و نهم با کیفیت 720p

دانلود قسمت سی و نهم با کیفیت 480p

*

برای دانلود قسمت های پیشین بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال جیران قسمت 1 تا آخر

*

پخش آنلاین تریلر رسمی این قسمت سریال

 

دیدگاه ها ( 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

x