دانلود قسمت دوازدهم سریال پدرخوانده

+ منتشر شد |
قسمت دوازدهم سریال پدرخوانده

مشخصات فیلم

توضیحات فیلم

لطفا به این فیلم امتیاز بدهید

قسمت دوازدهم پدرخوانده یا قسمت 12 سریال رایگان و مستقیم منتشر شد. سریال، مسابقه، برنامه یا رئالیتی شو پدرخوانده قسمت دوازدهم 12  به گردانندگی کامبیز دیرباز برای دانلود قرار گرفت. در این قسمت بازیگران محبوبی همچون بهنام تشکر، سمیرا حسن پور، هومن خیاط مافیا بازی می کنند.

تهیه کننده و کارگردان: سعید ابوطالب

نتخاب بازیگر: عرفان حسینی

مدیر فیلمبرداری: شهرام رحیمی

مدیر صدابرداری: میثم حسنلو

توضیج کامل بازی

در فصل جدید سریال پدرخوانده به کارگردانی سعید ابوطالب، ۱۱ شرکت‌کننده در بازی حاضر می‌شوند که شامل سه مافیا، یک پدرخوانده قدرتمند، هفت شهروند و یک نقش مستقل است. بازیکنان در این بازی به‌طور مخفیانه نقش‌شان مشخص می‌شود و تنها مافیاها همدیگر را می‌شناسند. در بخش شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را به قتل می‌رسانند. در این بین پزشک تلاش می‌کند فردی که مافیا قصد دارد او را به قتل برساند، نجات دهد.

بازیگران قسمت دوازدهم پدرخوانده

بهنام تشکر، امیرمهدی ژوله، عباس غزالی، سمیرا حسن‌پور، علی صبوری، مجتبی پوربخش، ارسلان قاسمی، شیدا یوسفی، کیمیا بابائیان، هومن خیاط و نیکی میربها شرکت کنندگان رقابت اول از گروه ششم «پدرخوانده» هستند.

قسمت دوازدهم سریال پدرخوانده

حرفه ای ها پدرخوانده بازی می کنند !

رئالیتی‌شو پدرخوانده به کارگردانی سعید ابوطالب، براساس بازی هیجان‌انگیز و معمایی مافیا ساخته شده است. تاکنون فصل اول این مسابقه جذاب در هشت قسمت منتشر شده و مناسب برای افراد بالای ۱۲ سال است. در این مسابقه قدرتمندترین فرد همان پدرخوانده است که تعیین می‌کند مافیا چه کسی را به قتل برساند. نکته مهم برای اجرای این بازی داشتن خونسردی و قدرت تکلم است

دانلود قسمت دوازدهم پدرخوانده با لینک مستقیم

دانلود قسمت 12 با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت 12 با کیفیت 1080p

دانلود قسمت 12 با کیفیت 720p

دانلود قسمت 12 با کیفیت 480p

*

دانلود سریال پدرخوانده 

*

پخش آنلاین بخشی از سریال

 

دیدگاه ها ( 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

x