دانلود قسمت دهم سریال پدرخوانده

+ منتشر شد |

توضیحات فیلم

لطفا به این فیلم امتیاز بدهید

قسمت دهم پدرخوانده کامل و مستقیم قسمت 10 برای دانلود قرار گرفت. سریال، رئالیتی شو، مسابقه، بازی یا برنامه  پدرخوانده دوشنبه ها ساعت 8 صبح از زردفیلم منتشر می شود. این سریال به کارگردانی سعید ابوطالب توانست به عنوان پرفروش ترین رئالیتی شو و مسابقه ی نمایش خانگی معرفی شود.

گرداننده: کامبیز دیرباز

کارگردان:سعید ابوطالب

لیست بازیگران این قسمت

بازیگران این قسمت : فرزاد حسنی، حسین سلیمانی، امیرمهدی ژوله، عباس غزالی، سمیرا حسن‌پور، علی صبوری، کمند امیر‌سلیمانی، سپند امیرسلیمانی، میثم درویشان‌پور، صحرا اسدالهی و نیکی میربها

آموش و نحوه بازی پدرخوانده

پدرخوانده یا گادفادر درحقیقت همان رئیس مافیاست. در سبک‌های مختلف مافیا، یک نفر به عنوان رئیس همه مافیاها حضور دارد که به نوعی نقش رهبری و هدایت تیم مافیا را به عهده می‌گیرد. کشته هر شب مافیا، که با شور و مشورت مافیاها با هم انتخاب می‌شود، توسط رئیس مافیا به گرداننده اعلام نهایی می‌گردد. همچنین جواب استعلام پدرخوانده برای کارآگاه شهروند است و بسته به سناریو یا توافق بازیکنان، این استعلام شهروندی می‌تواند یک بار، دو بار یا همیشگی باشد. اگر تعداد بازیکنان زیر ۶ نفر باشد، بهتر است که استعلام شهروندی دارای محدودیت باشد.

 قسمت دهم سریال پدرخوانده

نقد و بررسی تا قسمت دهم پدرخوانده

تا کنون با پخش موفق بیش از ده قسمت از این برنامه می توان گفت بی نقص ترین رئالیتی شو نمایش خانگی به این سریال می رسد. با حذف شدن عوامل و فیلمبرداران و  سخت گیری هایی نظیر ماسک و گرفتن موبایل و … اعتماد ها به این برنامه چند برابر شد. کامبیز دیرباز که یک فصل از شب های مافیا را نیز به عنوان گرداننده بود توانست ایراداتی که در آن برنامه داشت را بشناسد و در این سریال تقریبا بدون عیب ظاهر شود.

دانلود قسمت دهم پدرخوانده با لینک مستقیم

دانلود قسمت دهم با کیفیت 1080p HQ

دانلود قسمت دهم با کیفیت 1080p

دانلود قسمت دهم با کیفیت 720p

دانلود قسمت دهم با کیفیت 480p

قسمت دهم پدرخوانده

*

شما می توانید تمامی قسمت های این سریال زیبا را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود سریال پدرخوانده

*

پخش آنلاین تریلر رسمی و بخشی از سریال

دیدگاه ها ( 0 )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

x