لطفا به این فیلم امتیاز بدهید

سریال حیثیت گمشده اثر نمایش خانگی با نام قبلی حیثیت با ژانر درام است. نقد و بررسی حیثیت گمشده شامل معرفی و خلاصه داستان و تمامی بازیگران و… در این مطلب می پردازیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

کارگردان: سجاد قهرمان زاده

تعداد قسمت ها: 8 یا 9 قسمت

تمامی بازیگران سریال

مهدی حسینی‌نیا، بهاره افشاری، الناز حبیبی، امیر نوروزی، بهزاد خلج، مهدی زمین‌پرداز و ستاره پسیانی،با هنرمندی رحمان باقریان، با حضور نادر فلاح و آرش فلاحت‌پیشه و بازیگر خردسال: آرشیدا درستکار، در آن حضور دارند.

نویسنده سریال: احمد سلگی، مدیر فیلمبرداری: سامان لطفیان، تدوین: حسین جمشیدی گوهری، موسیقی: مسعود سخاوت دوست، طراحی و ترکیب صدا: مهرشاد ملکوتی، مدیر صدابرداری: امین میرشکاری

خلاصه داستان سریال حیثیت گمشده

داستان با تلف شدن بچه ای با آرام بخش به دست بهاره افشاری آغاز می شود. زوج بهاره افشاری و مهدی حسینی نیا چند سالی بچه دار نمی شوند به دردسر بزرگی می افتند و بیرون آمدن از آن برایشان سنگین تمام می شود.

زمان پخش و نحوه دانلود سریال

زمان پخش این سریال هم جمعه‌ها ساعت ۸ صبح تعیین شد و اولین قسمت آن -استثنائا- یکشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ پخش شد. شما کاربران عزیز می توانید برای دانلود تمامی قسمت های سریال (قسمت 1 تا آخر) بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال حیثیت گمشده

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

نقد و بررسی حیثیت گمشده

سریال با وجود تمام نقاط ضعف و باگ‌ها و بعضا بی‌دقتی‌های موجود در فیلمنامه، نهایتا به عنوان یک اثر موفق شناخته می شود و نمی‌توان آن را اثری ناموفق و ناتوان نامید. اثری موفق و باکیفت در ژانر درام که مخاطبین و علاقه‌مندان را برای ساخت بیشتر چنین دست آثاری امیدوار می‌کند.

بازی بی نظیر مهدی حسینی نیا

در ادامه نقد و بررسی حیثیت گمشده مهدی حسینی نیا که جزو پرکارترین بازیگران نمایش خانگی در دو سال اخیر حساب می شود، در تمامی سریال های پرطرفدار نمایش خانگی مانند رهایم کن، یاغی، میخواهم زنده بمانم و… به عنوان نقش مکمل خوش درخشید و حالا او با حیثیت گمشده آمد تا با نقش اول باعث درخشیدن یک سریال شود. بازیگران قوی در کنار کارگردان کاربلد، سجاد قهرمان زاده (کارگردان سریال سقوط) باعث شد تا این سریال یکی از بهترین مینی سریال های نمایش خانگی شود.

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

فیلمنامه و کارگردانی

در سریال حیثیت گمشده فیلمنامه دقیق با شخصیت‌پردازی‌های بسیار خوب نیز همراه است. تقریبا تمام شخصیت‌های مهم قصه خوب از آب در می آید حتی آن‌هایی که شاید بسیار کم به طور مستقیم در قصه حضور داشته باشند. سریال پر از لحظات دراماتیک‌ بجا و درست است که در لحظه آن تلنگر حسی مناسب را به مخاطب می‌زند. اما شاید بیش از دراماتیک شدن یک لحظه، درک و حس آن را برای مخاطب مشکل کند یا اصطلاحا حس کردن آن از درک مخاطب خارج باشد.

نقد و بررسی سریال حیثیت گمشده

ماجرای توقیف و سانسور شدید سریال

پخش قسمت اول سریال حیثیت گمشده دچار حاشیه شد؛ ابتدا اعلام شد سریال با ۱۲ ساعت تاخیر، به‌جای ۸ صبح، ۸ شب جمعه پخش شود. ولی با همه تلاش‌ها، پخش این قسمت به جمعه نرسید و به تعویق افتاد. سرانجام پس از دو روز، یکشنبه 25 تیر اولین قسمت از این مینی سریال از زردفیلم منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید